Напишіть про нас!Фотостудія ФЕРМА
3.8
Based on 34 reviews
powered by Google
Maxim Best
Maxim Best
19:15 13 Oct 19
Робив фотокарту, дуже довго і низька якість
Даниил Просто
Даниил Просто
11:33 13 Oct 19
Я тут нiколи не був, бо якщо я подививися вiдгуки люди говорять що це дуже погана фотостудiя
Olexandr Shevchuk
Olexandr Shevchuk
09:11 25 Nov 18
Проводили на студії "Ферма" зйомки кліпу. Були дуже задоволені, хлопці зі студії допомогли налаштувати і поекспериментувати зі світлом. Колективу "ферми" величезний респект😉🤘. Будемо раді ще попрацювати там)
Bardzo Diwne
Bardzo Diwne
11:15 19 Oct 18
Місце, де відкрито дивляться в очі і щиро всміхаються. Креативний простір з цікавими профі. Рекомендую відвідати! І хай адреса не бентежить - все доволі зручно, варто лише наважитися завітати.
Саня Цюпях
Саня Цюпях
08:50 19 Oct 18
Плюси: - Добрий і привітний персонал, майстри своєї справи. Запропонують чай, каву і смаколики (смаколики дуже смачні). І будуть всіляко по можливості допомагати в роботі; - Облаштована студія всім необхідним, що необіхдно для фото і відео зйомки (реквізити, апаратура, фони); - Нова і сучасна апаратура; - Напевно, перша студія в Луцьку облаштована хромакаєм. Можна знімати круті ролики; - Дуже чиста і тепла студія; - Адекватна і навіть хороша ціна за таку студію. Мінуси: - Немає Але хотів додати таке - це відсутність готових фотозон. Але це як з якої сторони глянути. Бо в сучасних студіях від готових зон відмовляються. І тим паче все залежить на що робить акцент студія. Тому я не можу внести це в мінус 😉 Тому фотостудію - РЕКОМЕНДУЮ.
Паша Лукянчук
Паша Лукянчук
09:37 18 Oct 18
Усе дуже професійно та чітко, ідеальне місце для отримання бажаного результату (навіть краще). Дуже добре що в Луцьку є таке місце і такі люди. Рекомендую!!!
Dimon Gerich
Dimon Gerich
11:02 17 Oct 18
Прекрасна студія!! Великий вибір реквізиту, багато різних фонів для фотографування, найсучасніше обладнання для фото- та відеозйомки, приємний персонал постійно пропунують каву та чай))) Одним словом найкраща студія у Луцьку 100% рекомендую😀
See All Reviews
2018-2020 Ферма