Chroma Key – Оренда зеленого екрану

Від 1,800.00

Ціна 1 години оренди хромакея 900 грн.
Мінімальне замовлення 2 години
У вартість пакету “Chroma Key” входить:
– Оренда студії за вказаним часом.
– Комлект постійного світла Kino Flo.
– Меблі та арт реквізит.
– Чай, кава, мінеральна вода.

Опис

Комплексна пропозиція на оренду відеостудії.
Оренда хромакею. 7 метровий зелений екран.

На арт-студії “ФЕРМА” є нерухома зелена циклорама (хромакейний фон) та біла фотозона для проекційних перформансів. Усі додаткові рулонні, а також мобільні фотофони Ви знайдете за посиланням:  https://ferma.lutsk.ua/foto/foto-walls/
Ви також маєте змогу замовити додаткові фотокамери, реквізит, костюми або додаткове студійне світло.

Тривалість оренди визначає сам клієнт. Після оформлення замовлення на вказану Вами електронну адресу надійде лист-підтвердження із вказаними деталями оренди та номером рахунку для оплати послуг. Після фактичної оплати ми резервуємо обраний Вами час та дату оренди, а наш менеджер відразу зателефонує, щоб узгодити Ваше комфортне перебування на арт-студії “ФЕРМА” https://ferma.lutsk.ua/

 

 

 

Додаткова інформація

Мін. к-сть годин.

1

Фони

1

Постійне світло

Так

Допомога асистента

Так

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Вам також може сподобатися…