4K відеозйомка на хромакеї

900.00

 

У вартість студійної відеозйомки входить:
– 1 відеокамера з найновішими стандартами зйомки;
– 1 години оренди арт-студії “Ферма”;
– послуги професійного відеоператора.
– студійне постійне світло;
– широкий вибір фотофонів та хромакей;
– доступ до бази арт реквізиту та декорацій;
– coffee break (освіжаючі/гарячі напої, снеки);

 • відео віддаємо відразу після зйомки!
Ферма

Опис

Що передбачає відеозйомка?

Професійна відеозйомка відбувається з професіоналами арт-студії “Ферма”. Локацією відеозйомки може бути як арт-студія “Ферма”, так і будь-яка інша локація на виїзді. Наша професійна команда споряджена сучасним обладнанням, яке дозволить назавжди закарбувати у спогадах моменти у найкращій якості.

Підготовка до фотосесії

Усі деталі відеозйомки обговорюються заздалегідь із оператором, стилістом та менеджером арт-студії “Ферма”для врахування індивідуальних побажань та досягнення бажаного клієнтом результату. Наша команда надасть рекомендації щодо стилізаціїї та деталей зйомки й подбає аби все пройшло якнайкраще!

Особливості локації

Місце проведення фотосесії клієнт обирає спільно з командою професіоналів арт-студії “Ферма”.
При проведенні зйомки на арт-студії “Ферма” використовуються оригінальні фони, декорації та реквізит.
Окрім затишної атмосфери на вас чекають свіжі соки та смузі, прохолоджуючі та гарячі напої, а також снеки. Нам важливо, аби Ви провели час на арт-студії “Ферма” із задоволенням, користю та смаком!

Усі деталі відеозйомки обговорюються заздалегідь із командою арт-студії “Ферма” для врахування індивідуальних побажань клієнта та досягнення бажаного результату!
Також вартість послуг відеозйомки може залежати від цілого ряду чинників, починаючи від кількості годин роботи оператора і закінчуючи складністю відеомонтажу.

оренда фото відео студії Луцьк

Додаткова інформація

Мін. к-сть годин.

2

Бренд

ФЕРМА

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Вам також може сподобатися…