Зал 2 – МЕЛАНЖ – оренда фотостудії у Луцьку

Від 500.00

Ціна 250 грн за годину. Мінмімальне замовлення 2 години.
В ціну оренди входить:
– Стаціонарний фон – “Пальмова стіна”
– Стаціонарний фон – “Рожевий монохром”
– Стаціонарний фон – “Синя арка”
– Набір фонів довжиною 2.72м.
– Шоколадний, світлий беж.
– Імпульсне або постійне світло на вибір.
– Меблі та арт реквізит.
– Чай, кава, мінеральна вода.

Ви можете також замовити додаткові послуги рекламної фотостудії ФЕРМА.

Ферма

Опис

Оренда фотостудії ФЕРМА – Зал 2 – МЕЛАНЖ
Оренда фото студії у місті Луцьку.

Зал 2 – МЕЛАНЖ створений для концептуальних та “смузі” фотосетів. Рожева та синя фото стіна композиційно доповнюють одна одну, а золотистий декор, який у залі стане в пригоді для будь-якої фотозйомки. Площа залу МЕЛАНЖ біля 30м2, висота потолків 320 см.
Ціна за 1 годину оренди залу 2 – 250 грн. Мінімальне замовлення 2 години.

Час оренди за вибором клієнта. Після оформлення замовлення на вашу вказану електронну адресу прийде лист підтвердження часу оренди та рахунок на оплату послуг. Ви також можете оплатити ваше замовлення через інтернет. Після фактичної оплати ми резервуємо обраний вами час та дату оренди для Вас, а наш менеджер відразу зателефонує Вам, щоб узгодити ваше комфортне перебування на арт студії ФЕРМА. https://ferma.lutsk.ua/

 

Додаткова інформація

Допомога асистента

Так

Фони

4

Мін. к-сть годин.

1

Постійне світло

Так

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА