Індивідуальна фотосесія PERSONALITY

4,200.00

Покажіть світу свою унікальність за допомогою індивідуальної фотосесії на фотостудії “Ферма”!

У вартість індивідуальної фотосесії входить:
– 30 якісно оброблених фотографій;
– 3 години оренди арт-студії “Ферма”;
– студійне світло та техніка;
– широкий вибір фотофонів;
– послуги професійного фотографа
– 3 продуманих, різних за стилістикою образів;
– coffee break

Усі деталі зйомки обговорюються заздалегідь із командою фотостудії “Ферма” для врахування індивідуальних побажань клієнта та досягнення бажаного результату!

Наша команда підходить творчо, індивідуально та відповідально до кожної зйомки! Ми знайдемо найкращі ракурси, продумаємо оригінальну стилістику та унікальну концепцію для Вас!

Ферма

Опис

Що передбачає індивідуальна фотосесія?

Індивідуальна фотосесія передбачає професійну фотозйомку особистості у трьох-чотирьох різних образах, аби якомога ширше показати її різносторонність та індивідуальність. Фотосесія відбувається на арт-студії “Ферма“ або на іншій локації за вибором клієнта у дружній атмосфері команди “Ферми”. Наша професійна команда споряджена сучасним обладнанням та має творчий підхід, які дозволять показати Вашу різносторонність та індивідуальність як найкраще!

Підготовка до фотосесії

Усі деталі зйомки обговорюються заздалегідь із фотографом, стилістом та менеджером арт-студії “Ферма“ для врахування індивідуальних побажань та досягнення бажаного клієнтом результату. Наша команда надасть рекомендації щодо стилізацїї та деталей зйомки й подбає аби все пройшло якнайкраще!

Особливості локації

При проведенні зйомки на арт-студії “Ферма” використовуються оригінальні фони, декорації та реквізит. Окрім затишної атмосфери на вас чекають свіжі соки та смузі, прохолоджуючі та гарячі напої, а також снеки. Нам важливо, аби Ви провели час на арт-студії “Ферма” із задоволенням, користю та смаком!

індивідуальна фотосесія луцьк

Додаткова інформація

Мін. к-сть годин.

3

Бренд

ФЕРМА

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Вам також може сподобатися…