Фотокамера Canon 5D Mark2

620.00

Професійна, дзеркальна фотокамера CANON 5D Mark 2 здається в оренду на фотостудії ФЕРМА.

Ферма

Опис

Оренда на фотокамери Canon 5D Mark2 на студії ФЕРМА.

EOS 5D Mark II працює з об’єктивами з байонетом EF (за винятком об’єктивів з байонетом EF-S). При цьому, завдяки повнокадрову формату сенсора, ефективну фокусну відстань об’єктива відповідає тому, яке зазначено на його оправі. За допомогою камери фотограф може створити базу даних для використовуваних об’єктивів (до 20 одиниць), що дозволить уникнути проблем, пов’язаних з бек і фронт-фокусом і отримати як лезо-точну різкість без необхідності кожного разу калібрувати камеру.

У стандартному режимі світлочутливість змінюється в межах від ISO 100 до ISO 6400, вручну в розширеному режимі фотограф може встановити значення аж до ISO 12800 та ISO 25600. Обробкою зображень (управління передачею кольору, балансом білого, придушення шумів) займається потужний процесор DIGIC 4. Він же уможливив і найвищу швидкодію камери. Серійна зйомка можлива зі швидкістю 3,9 кадр / сек. Максимальна тривалість серії становить для формату JPEG – 78 кадрів (310 кадрів при використанні картки UDMA), а для формату RAW – 13 кадрів. У режимі RAW фотограф може працювати з неповним дозволом (режими sRAW1 – 10 млн пікс. І sRAW2 – 5,2 млн пікс.), Що стане в нагоді при необхідності заощадити місце на карті пам’яті або збільшити швидкість роботи.

оренда фото відео студії Луцьк

Додаткова інформація

Мін. к-сть годин.

1

Бренд

Canon

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Вам також може сподобатися…