Історія

Концепт Ферми

Перша у місті Луцьк, студія медіа-арту “ФЕРМА” створена рекламно-консалтинговою компанією, медіа-групою “Спектр
у 2018 році для створення різних видів цифрового та інформаційного контенту. “Ферма” є місцем синергії креативних, творчих людей: художників, фотографів, відео-дизайнерів, музичних продюсерів та людей, які мають таланти.

Арт студії "ФЕРМА" створена і готова до співпраці з Fashion фотографами, відео-операторами та кіно-продюсерами, модельними агентствами, рекламними та брендинг компаніями, інтернет блогерами, івент, арт та e-commerce бізнесом.

Фотостудія

Актуальний інтер’єр, велика к-сть фонів, професійне освітлення та приємна атмосфера допоможуть зняти ідеальний кадр.

Хромакей

Продакшн-студія «Ферма» пропонує відеозйомку на фоні хромакею. Можливо реалізувати будь-який ТВ або Інтернет відео проект.

Медіаковоркінг

На Фермі дуже продуктивно, адже тут до Ваших послуг швидкий інтернет та найсучасніше обладнання.

Арт-простір

Арт локацію ФЕРМА можливо дуже швидко трансформувати в галерейний простір для проведення виставок та арт інсталяцій.

Хроніки Ферми

Фотосесії

Широкий спектр фотосесій як персональних, так і колективних та комерційних. Наша професійна команда створить стильні образи, креативні декорації, зловить самі вдалі ракурси задля ваших незабутніх фотографій!

Відеозйомки

Музичні кліпи, комерційні відео, промо-відео, чи реклама. Велика варіативність декорацій, світла та реквізиту й професійні навички дозволяють нам втілити в життя будь-яку вашу ідею!

Оренда студії

Вигідні пакети оренди арт-студії Фема для фото- відеозйомок, виставок, івентів. Велика площа та сам по собі креативний простір сприяють створенню творчості!

Оренда обладнання

Широкий вибір обладнання, яке здається в оренду: фотоапарати, відеокамери, проектори. Ми допоможемо вам зробити якісний контент!

Переваги


ферма оренда фото стуії

Зал 1 – КОНТРАСТ – оренда фотостудії у Луцьку

Від 700.00

Ціна 350 грн за годину. Мінмімальне замовлення 2 години.
В ціну оренди входить:
– Біла циклорама 10х3,2м.
– Набір фонів довжиною 2.72м.
– Чорний, червоний, жовтий, синій
– Імпульсне або постійне світло на вибір.
– Меблі та арт реквізит.
– Чай, кава, мінеральна вода.

Ви можете також замовити додаткові послуги рекламної фотостудії ФЕРМА.

Ферма

Опис

Оренда фото-відео студії у місті Луцьк.
Оренда фотостудії ФЕРМА – Зал 1 – КОНТРАСТ

фотостудія луцьк

На фото, відео студії ФЕРМА є нерухома зелена циклорама (хромакейний фон) та біла фотозона для відео проекційних перформансів. Усі додаткові рулонні, а також мобільні фотостіни та фотофони ви знайдете за посиланням:  https://ferma.lutsk.ua/foto/foto-walls/
Ви також маєте змогу замовити додаткові фотокамери, реквізит, костюми або додаткове фото студійне світло.

Час оренди за вибором клієнта. Після оформлення замовлення на вашу вказану електронну адресу прийде лист підтвердження часу оренди та рахунок на оплату послуг. Ви також можете оплатити ваше замовлення через інтернет. Після фактичної оплати ми резервуємо обраний вами час та дату оренди для Вас, а наш менеджер відразу зателефонує Вам, щоб узгодити ваше комфортне перебування на арт студії ФЕРМА. https://ferma.lutsk.ua/

 

Додаткова інформація

Допомога асистента

Так

Фони

4

Мін. к-сть годин.

1

Постійне світло

Так

Як орендувати студію?

Ви маєте змогу орендувати студію зробивши онлайн замовлення через сайт, резервацію необхідних вам дат. При потребі ви можете відразу оплатити ваше замовлення і на вказану вами електрону адресу отримаєте рахунок для бухгалтерської звітності.

На сайті є комплексні пакети оренди студії, які включають в себе мінімальну кількість годин оренди, додаткове світло та фотофони.

Також ви можете придбати річний або місячний абонемент на користування простором ар- студії “Ферма” в нашому онлайн магазині.  Напишіть нашому менеджеру через онлайн-чат форму або зателефонуйте за номером: +38 068 772 38 3828

Правила оренди

 • В ціну оренди входить простір студії, постійне світло, напої та 10-ти хвилинна консультація.
 • Часом початку оренди студії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли орендар прибув у студію.
 • У випадку дострокового закінчення зйомки заброньований час сплачується повністю.
 • Допоміжне фото, відео обладнання, декор, костюми або робота працівників оплачується додатково.
 • За безпеку та порядок на арт-студії “Ферма” відповідає орендар.
 • На студію заборонено приносити вибухові або легкозаймисті речовини.
 • На студії заборонено палити і розводити відкритий вогонь;
 • На студії заборонено знімати матеріали порнографічного характеру.
 • У студії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»). При зйомках оголеної натури модель зобов’язана мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
 • Допоміжний реквізит або сміття, яке створюється внаслідок роботи на студії мусить бути прибране на момент завершення терміну оренди.
 • Якщо ви плануєте зйомку після якої буде потрібне прибирання приміщення (з використанням конфетті, сипких чи рідких матеріалів тощо), ми радимо вам замовити прибирання під час бронювання студії. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди.
 • Орендар (фотограф) і всі учасники фотозйомки зобов’язані покинути студію не пізніше часу закінчення оренди. Ви зможете подовжити знімальний час, якщо після закінчення зарезервованого вами часу студія буде вільна. Уточніть у менеджера локації можливість подовження оренди перед початком вашої зйомки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІЛЬНІ ДАТИ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Post a comment

2018-2020 Ферма